MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10548435
nr 1054 8435
Byrå
1930-/40-tal, Intarsia, NK, längd: 111 cm, djup: 55 cm, höjd: 77 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:33:08
5/9 15:41:46